Коли треба виводити м’яч у стрітболіКоли треба виводити м’яч у стрітболі

0 Comment

Якщо м'яч підбирає команда, яка захищалася, вона повинна вивести м'яч за лінію дальніх кидків (передачею або веденням).

Закинутий м'яч оцінюється: 1 очко, якщо закинутий з гри з традиційної двоочкової зони; 2 очки, якщо закинутий з гри з традиційної триочкової зони; 1 очко, якщо це результативний штрафний кидок.

Правило 24 секунд. Якщо протягом 24 с м'яч вийде з гри і буде його викидання цією ж командою, то рахунок 24 с починається зпочатку.

9.1 Після кожного закинутого з гри м'яча або останнього влучного штрафного кидка: Гравець команди, у кошик якої було закинуто м'яч, поновлює гру тим, що веде або передає м'яч з середини майданчика з місця безпосередньо під кошиком (не з-за лицьової лінії) у будь-яке місце майданчика за лінією дальніх кидків.

Закінченням гри вважається: а) якщо одна з команд впродовж 15 хвилин ігрового часу набирає 21 очко; рахунок 10 : 0 або розрив в рахунку 15 очок; якщо після закінчення 15 хвилин ігрового часу рахунок зустрічі рівний, гра відбувається до першого забитого м'яча — отже, переможцем визначається команда-лідер.

2 очки — кидок з середньої або близької дистанції (ближче триочкової лінії); 3 очки — кидок зі штрафної лінії.

Відлік часу починається коли м’яч потрапляє в руки гравця команди. Якщо команда закинула м’яч, то право на атаку переходить команді-суперниці.